-- Adversting 9 REKLAM ALANI --

-- Adversting 10 --

-- Adversting 1 REKLAM ALANI --

Ünlü oyuncu Nilüfer Açıkalın’a skandal suçlama: Kendisine jigolo tutmuş

09:35:50 | 2021-09-11

-- Adversting 5 REKLAM ALANI --

Ayrıldığı 19 yıllık eski yönetmen sevgilisi Orhan Oğuz’un kızı Ebru Oğuz'dan ünlü oyuncu Nilüfer Açıkalın’a skandal bir suçlama geldi. Oğuz, "Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor" paylaşımıyla ağızları açık bıraktı.

Nilüfer Açıkalın, 19 yıllık sevgilisi yönetmen Orhan Oğuz’la ayrılıp yeni bir ilişkiye başlamıştı. Nilüfer Açıkalın'a eski sevgilisi Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz'dan şok suçlama geldi.

Ebru Oğuz, sosyal medyada Nilüfer Açıkalın'ı hedef alan "Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor" diye paylaşım yaptı. Savcılığa başvuran Nilüfer Açıkalın; Ebru Oğuz'un kendisine ve sevgilisine sarf ettiği sözler için cezalandırılmasını talep etti.

Hakaretleri sineye çekti

Nilüfer Açıkalın, yönetmen Orhan Oğuz ile 19 yıl süren bir ilişki yaşadı. Ancak bu ilişkiye, yönetmenin ilk evliliğinden olan kızı Ebru Oğuz hep karşıydı. İddiaya göre Ebru, beraberlik boyunca Nilüfer Açıkalın'a hep saygısız davrandı, hakaretler savurdu.

Açıkalın ise sevgilisine duyduğu saygı nedeniyle ses çıkarmıyor, bu hakaretleri sineye çekiyordu.

Cezalandırılsın talebi

Nilüfer Açıkalın, ünlü yönetmenle beraberliği bitince, Jehat Hekimoğlu ile yeni bir ilişkiye başladı. Ebru Oğuz ise sosyal medyada Nilüfer Açıkalın'ı hedef alan "Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor" diye paylaşım yaptı.

Savcılığa başvuran Açıkalın; Ebru Oğuz'un kendisine ve sevgilisine sarf ettiği sözler için cezalandırılmasını talep etti.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :   Magazin Haberleri

Tümü
266166186