-- Adversting 9 REKLAM ALANI --

-- Adversting 10 --

-- Adversting 1 REKLAM ALANI --

Demet Akalın, Aleyna Tilki'yi yerden yere vurdu

09:31:19 | 2021-03-16

-- Adversting 5 REKLAM ALANI --

 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, her fırsatta dünya starı olacağını söyleyen ve bir dönem yanından ayırmadığı Aleyna Tilki için demediğini bırakmadı. Kendi programında Aleyna'yı topa tutan Akalın, "Star olacağım diyordu çocuk dizisinde oynuyor. Yazık" dedi.

Kızı Hira çok sevdiği için bir dönem sık sık Aleyna Tilki ile bir araya gelen Demet Akalın bu sefer ters köşe yaptı. Her fırsatta Aleyna'yı öven Akalın, bu sefer de Star TV'de yayınlanan programında genç popçuya zehir zemberek sözler söyledi.

"STAR OLACAĞIM DİYORDU ÇOCUK DİZİSİNDE OYNUYOR"

Programında geçtiğimiz günlerde ilk İngilizce şarkısını çıkan Aleyna Tilki hakkında konuşan Akalın, "Dünya starı olacağım dedi yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın anlamı yok. 'Ben dünya starı olacağım' diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor" ifadelerini kullandı.

ALEYNA'NIN ANNESİYLE ATIŞMIŞTI

Geçtiğimiz sene sosyal medya hesabından paylaşım yapan Aleyna Tilki'nin annesi "Nedir sizdeki bu Aleyna kıskançlığı! Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur" demişti. Bu paylaşıma sessiz kalamayan Akalın ise "Annesi beni ilgilendirmez, ben Aleyna ile muhatabım" cevap vermişti.

Demet Akalın, bir ara arasından su sızmayan Aleyna Tilki'yi yerden yere vurdu

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :   Magazin Haberleri demet akalın aleyna tilki

Tümü
266166186